Top News Δ. Γορτυνίας Εκλογές 2023 Επικαιρότητα

Υποψήφιοι συνδυασμού Γορτυνία Ανεξάρτητη Διοικητική Πρωτοβουλία – Ευστάθιος Κούλης (Ενημερώνεται)

koulis-1

Εδώ θα αναγράφονται συγκεντρωτικά οι υποψήφιοι συνδυασμού Γορτυνία Ανεξάρτητη Διοικητική Πρωτοβουλία με τον Ευστάθιο Κούλη επικεφαλή για τις δημοτικές εκλογές 2023 για το Δήμο Γορτυνίας:

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  • Αλεξόπουλος Βασίλειος
  • Αναγνωστόπουλος Πάϊκος
  • Αποστολόπουλος Απόστολος
  • Αποστολούδη Σταυρούλα
  • Ασημακοπούλου Ιωάννα
  • Βασιλοπούλου Καλλιντέρη Μαρίνα
  • Γαλανοπούλου Κυριακή
  • Γεωργαντά Αθανασία
  • Γιόβα Μαρία
  • Δεσποτόπουλος Παναγιώτης
  • Δημάκος Σταύρος
  • Δημητρόπουλος Νικόλαος
  • Καγιούλης Πέτρος
  • Καζάς Δημήτριος
  • Καρπούζος Ιωάννης
  • Κάτης Χρήστος
  • Κέτσου Παναγιώτα
  • Κιούλου Ροδοπούλου
  • Κοζιώκας Θεόδωρος
  • Κουμπούνης Βασίλειος
  • Κουτρουμάνος Παναγιώτης
  • Κουτσιουμάρη Κιντή Ευαγγελία
  • Κρατημένου ειρήνη
  • Λαμπρούλη Αθανασία
  • Λιάπης Αθανάσιος
  • Μαυρίκη Κωνσταντίνα
  • Μητροπούλου Βασιλική
  • Μουγκολιάς Φώτης
  • Μπαρούτσας Νεκτάριος
  • Μπέτσα Παναγιώτα
  • Μπόρας Δημήτριος
  • Παναγιωτακόπουλος Ιωάννης
  • Πανόπουλος Χαράλαμπος
  • Παπαηλίου Γεώργιος
  • Παπακωνσταντίνου Γεώργιος
  • Παπαλάμπρου Κωνσταντίνα
  • Παρασκευόπουλος Μιλτιάδης
  • Πετροπούλου Παναγιώτα
  • Ραδαίος Χρήστος
  • Ρέππας Ηλίας
  • Σουλελές Σωτήριος
  • Συριόπουλος Λεωνίδας
  • Τζαβάρα Χρυσούλα
  • Τρυφωνόπουλος Αθανάσιος
  • Φατούρος Δημήτριος
  • Φρέντζος Δημήτριος
  • Χαραλαμποπούλου Αικατερίνη
  • Χριστόπουλος Σταύρος

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Βαλτεσινίκου

  • Βασιλικός Χαράλαμπος
  • Βραχνός Σταύρος
  • Καραγεώργη Ειρήνη
  • Κατσίγιαννη Σοφία
  • Παπαγεωργίου Γεώργιος
  • Ρέππα Γκόλφω

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Βυτίνας

  • Αναγνωστοπούλου Ηλιάνα
  • Γόντικας Ιωάννης
  • Κατσουλιάς Φώτιος
  • Παπαγεωργίου Ευαγγελία
  • Τσατσουλής Δημήτριος

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δημητσάνας

  • Μαλεβίτης Αθανάσιος
  • Μπίρη Αγγελική
  • Μπίρης Γεώργιος
  • Παναγούλια Γεωργία
  • Πολυγένη Αγγελική
  • Τσιάπας Βασίλειος

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλλιανίου

  • Κάκουρας Φώτιος
  • Κέτσος Θεοδόσιος
  • Κιντή Σοφία

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κοντοβαζαίνης

  • Αλεξοπούλου Αθανασία
  • Γούβης Βασίλειος
  • Πανούση Βαρουξή Αστέρω
  • Πνευματικός Ιωάννης
  • Ροδόπουλος Γεώργιος

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λαγκαδίων

  • Γρηγοροπούλου Τσαφαρά Σπυριδούλα
  • Καγιούλη Τσαφαρά Μαρία
  • Καγιούλης Δημήτριος
  • Κάππος Παναγιώτης
  • Κρατημένου Μαρία
  • Νικήτας Δημήτριος
  • Χουντής Ευάγγελος

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Νεοχωρίου

  • Αντωνοπούλου Μαρία
  • Δημακόπουλος Αθανάσιος
  • Ζαρκαδάκης Βασίλειος
  • Ηλιόπουλος Γεώργιος
  • Μπακατσέλου Νίκη
  • Τσίτσος Παναγιώτης

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Περδικονερίου

  • Αθανασόπουλος Γεώργιος
  • Γραμματικοπούλου Αθανασοπούλου Χριστίνα
  • Κύριου Γαλανόπουλου Άρτεμις
  • Παπαγεωργίου Χαράλαμπος
  • Παπαθεοδώρου Τασία
  • Τσιόγκας Γεώργιος

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Στεμνίτσας

  • Γεωργακόπουλος Παναγιώτης
  • Λαγού Σταυρούλα
  • Μαζαράκος Μιχαήλ
  • Ραχμανίδη Γαρυφαλλιά
  • Σαρακινιώτης Θωμάς
  • Σαρακινιώτης Κωνσταντίνος
  • Σκαρμέα Ευαγγελία

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Τροπαίων

  • Κατσικερός Κωνσταντίνος
  • Κατσικερού Δέσποινα
  • Κλουκίνας Σταύρος
  • Μαρτιώνος Χρήστος
  • Μπαγέρη Δήμητρα
  • Νικητοπούλου Αγγελική
  • Χελή Δήμητρα

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Ιωάννου Αρχαίας Ηραίας

  • Κωσταρά Μαρίνα
  • Μπούκουρα Φωτεινή

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αγριδίου

  • Κωστοπούλου Παρασκευή

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αετορράχη

  • Βαρουξή Χρυσούλα

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αραχόβης

  • Τσίτουρας Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βάχλιας

  • Μαραγκός Παναγιώτης
  • Χαραλαμπόπουλος Βασίλειος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βελημαχίου

  • Δασκαλόπουλος Γεώργιος
  • Χριστόπουλος Θεόδωρος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βιδιακίου

  • Καράμπελας Κωνσταντίνος
  • Κηπουρός Γεώργιος
  • Παπαγιάννης Γεώργιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βούτση

  • Κοκκίνης Δημήτριος
  • Μουτζούρης Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βυζικίου

  • Νικολόπουλος Βασίλειος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δήμητρας

  • Κατσικονούρη Ανθή
  • Πνευματικός Γεώργιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δόξης

  • Καραμάνης Βασίλειος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δρακοβουνίου

  • Πρώιμος Θεόδωρος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ελάτης

  • Γιαννακόπουλος Κωνσταντίνος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ελληνικού

  • Βασιλόπουλος Αντώνιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ζατούνης

  • Κανελλόπουλος Γεώργιος
  • Νακόπουλος Αναστάσιος
  • Τουρκομένη Ελεούσα

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ζιγοβιστίου

  • Σκαρμέας Αθανάσιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Θεοκτίστου

  • Δελής Δημήτριος
  • Καρέλλας Βασίλειος
  • Ξενοχρήστου Αθανάσιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κακουραίικων

  • Κοντογόνης Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καμενίτσης

  • Κυριαζόπουλος Διομήδης
  • Ματθαιοπούλου Μαρία

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καρδαριτσίου

  • Κιούλου Ζαφειροπούλου Βασιλική
  • Παναγόπουλος Νικόλαος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καστρακίου

  • Μπουρνάς Κωνσταντίνος
  • Ντεβές Χρήστος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κερπίνης

  • Καλυβά Χριστίνα
  • Νταλιακούρας Φώτιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κοκκινορράχης

  • Νικολόπουλος Γεώργιος
  • Νικολόπουλος Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κοκκορά

  • Αντωνακόπουλος Ιωάννης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λάστης

  • Κοκκαλιάρης Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λευκοχωρίου

  • Σκούρος Γρηγόριος
  • Τσαντήλας Σπυρίδων

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λιβαδακίου

  • Κατσαιδώνης Αριστείδης
  • Μίχας Γεώργιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λιοδώρας

  • Αναγνωστόπουλος Εμμανουήλ
  • Τσίρμπας Νικόλαος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λουτρών Ηραίας

  • Παρασκευοπούλου Κότσικα Τριανταφύλλη

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λυκούρεση

  • Κανελλοπούλου Αικατερίνη

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λυσσαρέας

  • Παναγόπουλος Γεώργιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μαγουλιάνων

  • Γόντικας Χαράλαμπος
  • Κανελλόπουλος Αθανάσιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μελισσόπετρας

  • Γεωργούλης Αναστάσιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μοναστηρακίου

  • Αναγνωστοπούλου Αγγελική
  • Μουρούτης Κωνσταντίνος
  • Πατελής Στυλιανός

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μυγδαλιάς

  • Αντωνοπούλου Κωνσταντίνα
  • Πολύδερας Ανδρέας

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Νυμφασίας

  • Σπηλιώτης Παναγιώτης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ξηροκαριταίνης

  • Πολυχρονόπουλος Κυριάκος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Όχθιας

  • Σάρλας Παναγιώτης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Παλαμαρίου

  • Παρνασσάς Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Παλούμπας

  • Αργυρόπουλος Παναγιώτης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Παναγιάς

  • Δρέσιος Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Παραλογγών

  • Τσουκαλάς Αντώνιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πουρναριάς

  • Καλογερόπουλος Νικόλαος
  • Μπακάλης-Νικολόπουλος Γεώργιος
  • Ρουμελιώτης Μαρίνης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πρασίνου

  • Κεφαλληνού Ιωάννα
  • Παπαϊωάννου Μαρία
  • Σκαλτσάς Θεόδωρος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πυργακίου

  • Αναστόπουλος Ευάγγελος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πυρρή

  • Δημητρακόπουλος Ευάγγελος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ράδου

  • Κωνσταντόπουλος Αθανάσιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ράφτη

  • Αγγελακοπούλου Γεωργία
  • Μητρόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου
  • Μητρόπουλος Ιωάννης (Μωσαϊκός) του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ραχών

  • Τζήλος Δημήτριος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ριζοσπηλιάς

  • Μαθιόπουλος Χρήστος
  • Παναγόπουλος Θεόδωρος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σαρακινίου Ηραίας

  • Θεοδωρόπουλος Ηλίας

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σέρβου

  • Ρούσιας Ιωάννης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σπάθαρη

  • Αγγελακόπουλος Ανδρέας

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σταυροδρομίου

  • Δενεκέ Ελένη
  • Παρασκευοπούλου Γεωργία

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σύρνας

  • Σμαϊλής Παναγιώτης

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Τριποταμιάς

  • Γιαννόπουλος Νικόλαος
  • Μαντάς Γεώργιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Χρυσοχωρίου

  • Κωνσταντόπουλος Αλέξιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Χώρας

  • Κατσικονούρης Ελευθέριος
  • Μαντάς Νικόλαος
  • Μπάλος Ευστάθιος

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ψαρίου

  • Γιαννουσόπουλος Κωνσταντίνος

Related posts

ΔΗΜΟΣ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ – Προληπτική απαγόρευση κυκλοφορίας σε δάση

Arcadia Spot NG

ΔΗΜΟΣ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ: Πολύ Υψηλός ο κίνδυνος πυρκαγιάς (κατηγορία 4) για αύριο Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024

Arcadia Spot NG

Οι «Αετοί Γορτυνίας» στηρίζουν την Δωρεά του Μυελού των Οστών

Arcadia Spot NG

Leave a Comment